Інтерфакс-Україна
20:37 22.01.2025

Зеленський і прем'єр Нідерландів обговорили інвестиції в Україну

1 хв читати
Зеленський і прем'єр Нідерландів обговорили інвестиції в Україну

У Давосі президент України Володимир Зеленський провів зустріч із прем'єр-міністром Нідерландів Діком Схофом.

"Сьогодні ми обговорили спільні зусилля для забезпечення сильної позиції нашої держави, підтримки наших воїнів, інвестиції в оборонну промисловість України", - написав Зеленський у телеграм-каналі в середу.

Окремо сторони обговорили гарантування надійних безпекових гарантій на шляху до досягнення тривалого та стійкого миру.

Зеленський подякував Нідерландам за всю підтримку України та наголосив на важливості того, що Нідерланди дотримуються правила "Нічого про Україну без України".

Як повідомляє пресслужба президента, під час зустрічі він розповів співрозмовнику про можливі напрями такого співробітництва та ініціативи, до яких можуть долучитися Нідерланди, зокрема, данську модель.

Також лідери обговорили енергетичну співпрацю.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб: одним із найбільш ефективних засобів DeepStrike є дрон FP-1 від Fire Point, їхній "Фламінго" наразі експериментальна зброя

Співвласник Fire Point: Міндіч хотів 50% акцій компанії, але ми йому відмовили, ніяких обшуків у нас не було

Сибіга провів телефонні перемовини з керівниками зовнішньополітичних відомств європейських країн

Туск: унаслідок російської атаки на Тернопіль загинули громадянка Польщі та її семирічна донька

Глави МЗС України та Хорватії обговорили ситуацію на фронті, мирний процес і важливість європейської єдності

Сибіга поінформував главу МЗС Норвегії про переговори Зеленського з партнерами щодо припинення вогню

Президент Румунії вітає поновлені зусилля Трампа щодо припинення війни та підтверджує свою підтримку України

Мерц обговорив з Трампом план мирного урегулювання для України та домовився про наступні кроки

Історик Снайдер пояснює, чому російський план, який просувають США для України, не спрацює

Антикорупційні розслідування не повинні підірвати міжнародну підтримку України перед агресією РФ – розмова Сибіги з Каллас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА