Інтерфакс-Україна
22:16 22.01.2025

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять понад 200 одиниць живої сили - Генштаб

1 хв читати

Окупанти втратили понад 200 військовослужбовців і 22 одиниці техніки лише на Покровському напрямку, повідомляє Генштаб ЗСУ в оперативній інформації станом на 22.00 середи.

“Сьогодні на цьому напрямку було знешкоджено понад 200 окупантів, 102 з них - безповоротно. Також знищено тринадцять одиниць автомобільної техніки, три антени БпЛА, засіб супутникового зв'язку та мотоцикл, крім того, значно пошкоджено гармату та три автомобілі загарбників.”, - повідомляє ГШ ЗСУ.

Джерело: https://t.me/GeneralStaffZSU/20168

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посли ЄС погодили 19-й пакет санкцій проти Росії - ЗМІ

Рютте підтримав ідею Трампа щодо зупинення війни РФ в Україні по лінії фронту

У Києві вночі очікується туман із видимістю 200-500 м

Наразі складно давати точні прогнози щодо термінів повного відновлення пошкодженої ворогом інфраструктури

Кабмін виділив 93,6 млн грн на встановлення 8 когенераційних установок на об’єктах теплопостачання та лікарні Запоріжжя - Свириденко

Україна почала закупівлю ударних вертольотів Viper та транспортних Venom

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 10, серед них пʼятирічна дівчинка

МКЧХ вперше за майже 70 років додав новий коментар щодо захисту дітей в умовах війни до Женевської конвенції IV

Комітет Сенату США схвалив законопроєкти про визнання РФ спонсором тероризму та конфіскацію її активів

McDonald's відкрив 50-й заклад у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА