Інтерфакс-Україна
10:03 23.01.2025

Глави МЗС України та Сирії в Давосі домовилися продовжити політичний діалог і співпрацю

1 хв читати

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів переговори з міністром закордонних справ Сирії Асаадом Хасаном Аль-Шибані на полях Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі.

"Я був радий зустрітися з міністром закордонних справ Сирії Асаадом Хасаном Аль-Шибані на WEF25. Ми домовилися продовжити наш політичний діалог, дипломатичні контакти та співпрацю. Ми також скоординували кроки щодо подальшого зміцнення продовольчої безпеки Сирії через нашу ініціативу Food from Ukraine", - написав Сибіга в соцмережі Х.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга під час неанонсованого візиту до Сирії в понеділок, 30 грудня, провів переговори з новим лідером країни Ахмадом аш-Шараа, прем'єр-міністром Мохамедом Аль-Баширом і міністром закордонних справ Асаадом Хасаном аль-Шибані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дейнеко після керівництва Держприкордонслужбою стане радником глави МВС та очолить бойовий підрозділ ДПСУ

Україна очікує на $500 млрд публічного фінансування з $800 млрд Ukraine prosperity plan – глава Мінекономіки

У 1-му корпусі НГУ "Азов" заперечують втрату м. Родинське

Росіяни вдарили по Харкову безпілотником, наслідки уточнюються – мер

РНБО ввела санкції проти 95 фізичних та 70 юридичних осіб, пов'язаних з виробництвом засобів зв'язку, РЕБ та мікроелектроніки для ОПК РФ

Зеленський: Стабільність допомоги для України – це те, що реально може підштовхнути Москву до дипломатії

У Києві вибухнув позашляховик, є травмовані – поліція

Генштаб зафіксував упродовж доби 211 бойових зіткнень

Сили безпілотних систем уразили за добу 323 ворожі цілі

Захисники України в ніч на 4 січня знищили або подавили 39 зі 52 засобів повітряного нападу росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА