Інтерфакс-Україна
19:55 23.01.2025

Сирський: Потрібно готуватися не тільки до оборони, а й до наступу

1 хв читати
Сирський: Потрібно готуватися не тільки до оборони, а й до наступу
Фото: https://www.facebook.com/CinCAFofUkraine

Курська операція значно мотивувала і особовий склад Збройних сил України (ЗСУ), і суспільство, і вона не буде останньою, сказав Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

"Курська операція значно мотивувала і наш особовий склад військовослужбовців, і підняла настрій не тільки в наших військах, а ще й у суспільстві, і дала нам надію, що цей наступ буде не останнім", - сказав генерал в інтерв'ю проєкту "База" на радіо "Байрактар".

Щодо висновків, які зробив головнокомандувач ЗСУ після майже шести місяців Курської операції, то Сирський зазначив, що, по-перше, не можна недооцінювати ворога.

"По-друге, треба вчитися воювати, перемагати, робити висновки з власних помилок. Ну і, звісно, треба здобувати й переважати в технологічному плані, тобто мати технологічну перевагу. Бо ми воюємо не кількістю, а насамперед якістю і технологіями", - зазначив він.

"Потрібно готуватися не лише до оборони, а й до наступу", - сказав він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Улютін розповів про план дій Мінсоцполітики на коротко- та середньостроковий періоди

За липень майже 20 000 російських солдатів загинули у безглуздій війні з Україною – Трамп

На Кіровоградщині 22 посадовці отримали підозри у розтраті бюджетних коштів та зловживанні владою зі збитками у понад 100 млн грн

Україна й Японія домовилися про запуск регулярного механізму оборонних консультацій - Єрмак

Через ворожий обстріл на вокзалі у Сумах пошкоджено поїзд Харків-Ужгород, пасажири цілі

Рютте привітав рішення Німеччини про надання Україні двох додаткових систем Patriot

Президент Чехії закликав до посилення міжнародного тиску на Росію

АОЗ поставила ЗСУ 1 мільйон FPV-дронів з січня по липень 2025 р.

Свириденко та посол Японії обговорили українсько-японський бізнес-форум, запланований на осінь

Сибіга та Сікорський обговорили пакети військової допомоги Польщі для України та санкції проти Росії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА