Будемо працювати над іншими держпрограмами, зараз важливо підтримати якомога більше українців - Зеленський
Понад 12 млн українців подали заявки в межах програми "єПідтримки", триватиме робота і над іншими державними програмами, повідомив президент України Володимир Зеленський за підсумками доповіді прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.
"Була сьогодні доповідь прем'єр-міністра Дениса Шмигаля. Енергетика - ситуація в галузі і робота наших енергокомпаній. Я вдячний усім ремонтним бригадам, усім інженерам, усім працівникам нашої енергетики", - сказав Зеленський у відеозверненні в четвер увечері.
Окрім цього, Шмигаль доповів, що програма "є-Підтримка" виконується дуже позитивно, уже є понад 12 мільйонів заявок, і більшість профінансовано.
"Своєчасність програми очевидна. Ми працюватимемо й над іншими державними програмами - зараз дуже важливо підтримати якомога більше українських родин, більше наших громадян", - зазначив Зеленський.
Джерело:
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський та прем'єр Норвегії домовились зустрітись найближчим часом
18:41, 19.08.2025
Зеленський та Кошта обговорили підготовку нового пакету санкцій проти РФ
17:43, 19.08.2025
УЗАГАЛЬНЕННЯ: Зеленський, Трамп та європейські лідери обговорили у Білому дому гарантії безпеки та домовились про зустріч з Путіним
13:38, 19.08.2025
На зустрічах у США вдалося посилити трансатлантичну солідарність у боротьбі з російським агресором - Мережко
13:30, 19.08.2025
Зеленський: гарантії безпеки для України будуть, вже працюємо над конкретним їх наповненням
12:30, 19.08.2025
ОСТАННЄ
Єрмак про удари росіян: Ці атаки потрібно завершувати, наш пріорітет - посилення безпеки в повітрі, на землі і воді
08:18, 20.08.2025
Об'єкти інфраструктури пошкоджено в Ізмаїлі на Одещині через атаку дронів
08:12, 20.08.2025
Окупанти обстрілюють громади Дніпропетровщини, є жертва і постраждала - Лисак
07:57, 20.08.2025
Окупанти за добу втратили 920 осіб та 142 од. спецтехніки
07:52, 20.08.2025
Окупанти обстріляли 11 населених пунктів Запорізької області