Інтерфакс-Україна
02:39 24.01.2025

Сенат США затвердив Реткліффа главою ЦРУ

1 хв читати

Сенат США в четвер затвердив призначення Джона Реткліффа на пост глави ЦРУ, повідомляє Associated Press.

За призначення проголосували 74 сенатори, проти - 25, один не брав участі в голосуванні.

Так, Реткліфф став другим членом нової адміністрації США, який домігся затвердження в Сенаті. першим став раніше цього тижня держсекретар США Марко Рубіо.

Реткліфф народився в містечку Маунт-Проспект (штат Іллінойс) 20 жовтня 1965 року в родині вчителів. У 1987 році він закінчив університет Нотр-Дам, де вивчав державні та міжнародні науки, а в 1989 році здобув ступінь кандидата юридичних наук у Південному методистському університеті.

До 2004 року був юристом приватної практики, а після цього працював у прокуратурі США у Східному окрузі Техасу, у 2007 році його призначили тимчасовим прокурором округу. Крім того, з 2004 до 2012 року обіймав посаду мера невеликого міста Хіт у Техасі. З 2015 по 2020 рік був членом Палати представників США, після чого до 2021 року був директором Національної розвідки.

Як повідомлялося, обраний президент США Дональд Трамп оголосив про намір призначити колишнього главу Національної розвідки США Джона Реткліффа на посаду директора Центрального розвідувального управління.

Джерело: https://apnews.com/article/cia-director-ratcliffe-trump-cabinet-national-intelligence-a73ceaef42086d46a728979189a9826b

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СЗР: ОПЕК має значний запас міцності у видобутку нафти, Росія – серед аутсайдерів

Безпілотники атакували Запорізький район: понад 1,7 тис. абонентів залишилися без світла - ОВА

"Укренерго" у понеділок вводить графіки обмеження потужності для промисловості в окремих регіонах

У Сумському районі вже 13 поранених осіб та один загиблий - ОВА

Президент Литви пропонує обмежити транзит до Калінінграда та закрити кордон із Білоруссю - ЗМІ

До 10 зросла кількість постраждалих внаслідок ворожого удару по мікроавтобусу у Сумському районі

На Кіровоградщині троє людей загинули від отруєння чадним газом, серед них двоє дітей

Командувач СБС Бровді підтвердив удар по Бєлгородському водосховищу

1200 дронів за тиждень: Зеленський закликав до спільної відповіді та повідомив про постачання "Міражів" і ракет

Унаслідок обстрілу Костянтинівки загинула цивільна особа – МВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА