Інтерфакс-Україна
14:38 24.01.2025

МЗС України щодо ультиматуму РФ до НАТО: Повна нісенітниця

1 хв читати
МЗС України щодо ультиматуму РФ до НАТО: Повна нісенітниця

Речник Міністерства закордонних справ Георгій Тихий відкинув ультиматум РФ щодо того, що одним із ключових елементів для завершення війни є скасування обіцянки НАТО про майбутній вступ України, ухваленої на саміті в Бухаресті у 2008 році.

«Нісенітниця, союзник Північної Кореї ставить ультиматуми НАТО. Повна нісенітниця. Москва тут не має права голосу. Росія веде агресивну війну у Європі. Її окупаційні війська перебувають в Україні та інших європейських країнах», - написав Тихий у соцмережі Х.

Він наголосив, що європейська архітектура безпеки побудована на захисті від Росії.

Раніше заступник міністра закордонних справ Росії Олександр Грушко заявив, що вимагає, щоб ключовою умовою припинення війни було скасування зобов’язань щодо майбутнього членства України на Бухарестському саміті НАТО 2008 року.

Грушко заявив, що потенційне членство України в НАТО "унеможливлює досягнення миру в Україні та, в ширшому сенсі, створення хоч якоїсь архітектури безпеки".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА