16:57 24.01.2025

Війна в Україні наближається до “переломного моменту”, Туреччина готова підтримувати зусилля щодо відновлення переговорів - глава МЗС

1 хв читати
Війна в Україні наближається до “переломного моменту”, Туреччина готова підтримувати зусилля щодо відновлення переговорів - глава МЗС

Війна РФ проти України наближається до “переломного моменту”, Туреччина готова підтримувати ініціативи задля відновлення переговорного процесу щодо миру, заявив міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан.

“Ми бачимо, що війна в Україні, яка триває вже майже три роки, наближається до переломного моменту. У цьому контексті ми вважаємо, що дипломатія є єдиним виходом для стійкого та справедливого вирішення”, - сказав Фідан на спільній пресконференції з високим представником ЄС Каєю Каллас в Анкарі в п'ятницю.

За словами очільника МЗС, Туреччина готова “підтримувати ініціативи, спрямовані на відновлення переговорного процесу для якнайшвидшого припинення війни”.

Раніше президент Туреччини Таїп Ердоган заявляв, що війна РФ проти України “може легко завершитися”, якщо адміністрація США під керівництвом Дональда Трампа керуватиметься підходом, заснованим на пошуку рішень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Департамент КМДА протягом тривалого періоду не забезпечував своєчасного реагування на незаконну реєстрацію нерухомого майна - Мінюст

Трамп підписав указ про повернення пластикових соломинок замість паперових

Міноборони офіційно оголосило про початок добровільного залучення 18-24-річних українців в ЗСУ терміном на рік

Пілотний проєкт короткострокових контрактів із ЗСУ для 18-річних зараз лише готується – заступник голови ОП

Мінюст з літа не задовольняє скарги столичної влади на незаконну реєстрацію майна, стверджують у КМДА

Сибіга на зустрічі у Парижі обговорить стратегію довгострокової стабільності та безпеки в Європі

Зеленський: Добудовані енергоблоки Хмельницької АЕС дадуть змогу Україні йти без імпорту навіть узимку

Україна говоритиме з партнерами щодо збільшення спроможностей ППО - Зеленський

Зеленський анонсував засідання РНБО у середу

Електронні черги будуть запроваджені невдовзі на проходження ВЛК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА