Інтерфакс-Україна
17:26 24.01.2025

ВАКС встановив заставу в 100 млн грн для нардепа Віктора Бондаря у справі про розкрадання на закупівлях кабелів для УЗ

2 хв читати
ВАКС встановив заставу в 100 млн грн для нардепа Віктора Бондаря у справі про розкрадання на закупівлях кабелів для УЗ

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) обрав запобіжний захід чинному народному депутату України, одному з організаторів заволодіння понад 140 млн грн під час закупівлі кабелів для АТ "Укрзалізниця", встановивши заставу у 100 млн грн як альтернативу триманню під вартою.

"24 січня 2025 року слідчий суддя ВАКС відмовив у задоволенні клопотання детективів НАБУ, погодженого виконувачем обовʼязків генерального прокурора, про застосування до чинного народного депутата України, якого слідство вважає одним з організаторів заволодіння коштами "Укрзалізниці" при закупівлі кабельно-провідникової продукції, запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Суд застосував до зазначеного підозрюваного запобіжний захід у вигляді 100 млн грн застави", - йдеться в повідомленні ВАКС у телеграмі у п'ятницю.

Повідомляється, що в разі внесення застави на підозрюваного буде покладено низку процесуальних зобов'язань, зокрема, не відлучатися з міста Києва та здати на зберігання детективам усі свої паспорти громадянина України для виїзду за кордон, інші документи, які мають право на виїзд із України та в'їзд в Україну.

"Питання щодо оскарження цього рішення буде вирішено після ознайомлення з повним текстом рішення суду", - уточнюється в повідомленні.

У повідомленні не зазначено ім'я нардепа, але з фабули справи випливає, що йдеться про нардепа Віктора Бондаря.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) і Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) 17 січня 2025 року повідомили нардепу про підозру як одному з організаторів заволодіння понад 140 млн грн під час закупівлі кабелів АТ "Укрзалізниця", інформують у САП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Моді домовилися запланувати зустріч у вересні на Генасамблеї ООН та опрацювати обмін візитами

Новообраний президент Польщі Навроцький обговорить із Трампом розміщення американських військ на польській території

Розмова спікерів парламентів України та Латвії: завершення війни має ґрунтуватися на міжнародному праві та територіальній цілісності

Міжнародна співпраця має вирішальне значення для посилення санкцій проти агресора й підготовки України до CBAM - CMO "Метінвесту"

З ТОТ Херсонщини вдалося повернути чотирнадцятирічну дівчинку - ОВА

Україна та Чехія розпочнуть реалізацію спільного проєкту в Дніпрі, повідомив голова МЗС Чехії

Україна не повинна сповільнювати реформи та ставити під сумнів верховенство права - голова МЗС Чехії про євроінтеграцію

Бойовик "ДНР" заочно отримав максимальний термін ув'язнення за зґвалтування жінки під час окупації Харківщини

На Нікопольщині постраждали 5 людей через російські удари в понеділок – ОВА

МОЗ оновив маршрути допомоги звільненим із полону та перелік закладів охорони здоров’я

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА