20:17 24.01.2025

Студентські протести прокотилися низкою міст Сербії

1 хв читати
Студентські протести прокотилися низкою міст Сербії

Студенти вишів низки міст Сербії в п'ятницю вийшли на акції протесту в пам'ять жертв обвалення частини покрівлі на будівлі залізничного вокзалу в місті Нові-Сад, що сталося в листопаді.

За даними сербського телерадіоканалу РТС, до студентів приєдналися викладачі та мешканці міст. На акціях лунали заклики оголосити загальний страйк. Деякі установи, профспілки та приватні компанії відгукнулися на ці заклики. Максимальний відгук вони отримали в Нові-Саді.

У Белграді колона протестувальників розтягнулася на три кілометри, відкривала ходу група людей із плакатом: "Місто наше".

Про порушення правопорядку не повідомляють. Єдиний інцидент стався в Новому Белграді, де жінка на автомобілі наїхала на учасників ходи - постраждали двоє студентів, їх госпіталізовано, винуватицю ДТП затримано.

На початку листопада на будівлі залізничного вокзалу в Нові-Саді обвалилася частина покрівлі. Загинули 14 осіб. За наявною інформацією, обвалення сталося під час робіт із реконструкції.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міноборони офіційно оголосило про початок добровільного залучення 18-24-річних українців в ЗСУ терміном на рік

Пілотний проєкт короткострокових контрактів із ЗСУ для 18-річних зараз лише готується – заступник голови ОП

Мінюст з літа не задовольняє скарги столичної влади на незаконну реєстрацію майна, стверджують у КМДА

Сибіга на зустрічі у Парижі обговорить стратегію довгострокової стабільності та безпеки в Європі

Зеленський: Добудовані енергоблоки Хмельницької АЕС дадуть змогу Україні йти без імпорту навіть узимку

Україна говоритиме з партнерами щодо збільшення спроможностей ППО - Зеленський

Зеленський анонсував засідання РНБО у середу

Зеленський: Готові до зустрічей з представниками США найближчим часом

Електронні черги будуть запроваджені невдовзі на проходження ВЛК

Трамп: Я відправляю міністра фінансів в Україну для зустрічі з Зеленським

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА