Інтерфакс-Україна
18:54 25.01.2025

Двоє постраждалих цивільних і пошкоджені будівлі внаслідок обстрілів і атак БпЛА в Нікополі - ОВА

1 хв читати
Двоє постраждалих цивільних і пошкоджені будівлі внаслідок обстрілів і атак БпЛА в Нікополі - ОВА

Двоє мирних жителів Нікополя постраждали внаслідок кількаразових ворожих ударів дронами та артилерією, повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у суботу в Телеграм.

"Постраждали двоє людей 48-річного чоловіка та 70-річну жінку доправили до лікарні. Їм надають необхідну меддопомогу", - написав Лисак у повідомленні.

За його інформацією, окрім Нікополя під удар потрапили Марганецька та Синельниківська громади"

"Та найбільше дісталося Нікополю… Пошкоджені 3 багатоквартирні будинки і 2 – приватні. Понівечені промислове підприємство та будівля, яка не експлуатувалася. Зачепило 3 авто", - йдеться в повідомленні начальника ОВА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ввела тимчасове бронювання для нових працівників підприємств ОПК

Погода найближчими днями не зміниться: дощі і температура 10-15°

Держетнополітики видало 834 мандати для здійснення капеланської діяльності

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА