Інтерфакс-Україна
13:24 26.01.2025

Кабмін затвердив порядок аналізу та оптимізації робочих процесів у центральних органах влади

2 хв читати
Кабмін затвердив порядок аналізу та оптимізації робочих процесів у центральних органах влади

Кабінет міністрів затвердив порядок проведення аналізу та оптимізації робочих процесів у центральних органах виконавчої влади.

Згідно з постановою №50 від 17 січня, з метою запровадження систематичного перегляду процедур і робочих процесів для їхнього постійного вдосконалення, цифровізації, підвищення якості результатів, встановлення єдиних стандартів організації ефективної роботи центральних органів виконавчої влади уряд затвердив порядок проведення аналізу та оптимізації робочих процесів у центральних органах виконавчої влади.

У зв'язку з чим, міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, крім комісій, бюро та Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, доручено: утворити структурний підрозділ (призначити посадову особу) із забезпечення виконання завдань щодо проведення аналізу та заходів з оптимізації робочих процесів; утворити протягом місяця робочу групу з питань оптимізації робочих процесів; подати протягом трьох місяців план заходів із проведення аналізу та заходів з оптимізації робочих процесів; подати протягом трьох місяців план заходів щодо оптимізації робочих процесів; подавати до Кабміну щорічно, починаючи з 2026 року.

Крім того, доручено подавати Кабміну щороку, починаючи з 2026 року: річний звіт про виконання плану заходів щодо проведення аналізу та оптимізації робочих процесів на відповідний рік - до 10 січня року, що настає за звітним періодом; план заходів щодо проведення аналізу та оптимізації робочих процесів на відповідний рік - до 1 лютого планового року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Мінкультури назвали лист дієвців культури і активістів із звинуваченнями частиною інформкампанії проти відомства

На Алеї захисників у Києві відкрили памʼятний знак ССО – КМВА

Сенатор Грем до росіян: Війна Путіна робить Росію не великою, а державою-ізгоєм

Кількість користувачів "бібліотеки комплектувальних" для виробників ОПК перевищила 150 – Сметанін

Чернишов про захист для українців у ЄС: Він має зберігатися до настання миру, але не може тривати вічно

Посол США обговорила з Радою директорів Американської торгової палати в Україні повоєнне відновлення

Зеленський: Працюємо над забезпеченням можливості вигідної роботи з партнерами для інвестицій в Україну

Україна готує нові домовленості з європейськими партнерами для інвестицій у українське виробництво зброї

Заступники голови ОП обговорили з делегацією США мирні ініціативи та угоду про фонд відбудови

Порошенко передав українським військовим на Сумщині дрони та техніку для оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА