Інтерфакс-Україна
05:36 27.01.2025

Глава МЗС Німеччини про вибори в Білорусі: у народу не було вибору

1 хв читати
Глава МЗС Німеччини про вибори в Білорусі: у народу не було вибору
Фото: https://www.facebook.com/abaerbock

Замість вільних і чесних виборів у Білорусі громадяни щодня стикаються з порушеннями прав людини, заявила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.

«У народу Білорусі не було вибору. Це гіркий день для всіх, хто жадає свободи і демократії. Замість вільних і чесних виборів, і життя без страху і свавілля, вони щодня стикаються з пригнобленням, репресіями і порушеннями прав людини», - написала вона.

Бербок додала, що понад 1200 осіб у Білорусі продовжують залишатися у в'язниці лише через те, що в них вистачило сміливості висловити свою думку.

«Ми не забудемо їх. Усі політичні в'язні мають бути звільнені, а жорстокі репресії мають бути припинені. Ми глибоко поважаємо Світлану Тихановську та мужніх білорусів. Вони показують нам, наскільки важлива боротьба за нашу демократію в Європі», - йдеться в публікації.

Також очільниця МЗС Німеччини додала, що для демократичної та вільної Білорусі - європейська сім'я тримає свої двері відчиненими.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли Херсон, загинув чоловік

Трамп та Путін проведуть телефонну розмову в четвер – ЗМІ

МЗС України рішуче засуджує нову хвилю репресій російських окупантів проти кримськотатарського народу

У Брюсселі відбулося відкриття Українського дому

Батальйон "Свобода" отримав від громади столиці ще понад 3 тис дронів різного типу та системи РЕБ - Кличко

Правоохоронці екстрадували з Німеччини підозрюваного у розбійному нападі на інкасаторів

Шмигаль провів зустріч з новим міністром ЗС Франції: Будемо посилювати наше співробітництво

Посольство України в Ірландії підтвердило інформацію про загибель 17-річного українця у Дубліні, тривають слідчі дії

Начальника новоутвореної Одеської МВА Лисака представили в Одесі

Розвідники 3 ОШБр знищили російську ДРГ на Лиманському напрямку, не давши ворогу створити плацдарм для наступу на Оскіл

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА