Інтерфакс-Україна
17:01 27.01.2025

Зеленський обговорив з маршалком Сейму Польщі вступ України до ЄС

1 хв читати
Зеленський обговорив з маршалком Сейму Польщі вступ України до ЄС
Фото: https://www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський у Кракові зустрівся з маршалком Сейму Польщі Шимоном Головнею.

"Військове зміцнення нашої держави є важливим для досягнення справедливого й тривалого миру. Розраховуємо на продовження підтримки з боку Сейму Польщі, зокрема й через посилення санкційної політики проти Росії", - написав Зеленський в телеграм-каналі в понеділок.

Окрім того, сторони обговорили вступ України до Європейського Союзу, а також реалізацію спільних проєктів з облаштування пунктів перетину кордону.

Президент зазначив, що дуже вагомим є внесок Польщі в підтримку української боротьби за свободу.

"Ми цінуємо всю допомогу, яку Польща надала нашому народу за всі дні повномасштабної війни й до сьогодні. Дякуємо", - додав Зеленський.

Як повідомляє пресслужба президента, під час зустрічі Зеленський і Головня відзначили важливість саміту спікерів парламентів України, Польщі та країн Балтії, який був започаткований у 2024 році.

Також вони обговорили очікуване відкриття перших переговорних кластерів під час польського головування в Раді ЄС.

У свою чергу, Головня зазначив, що "ця зустріч укотре підтверджує міцність відносин між Україною та Польщею, які мають залишатися такими й надалі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ викрила ще 8 ворожих агітаторів, серед них - посадовиця суду та рецидивіст, який 4 роки ховався у підвалі

"УЗ" слід реформувати з вирішенням проблеми збиткових пасажироперевезень та відкриттям залізничного ринку для конкуренції – глава "Укрметалургпрому"

Суд залишив без руху позовну заяву дружина Чернишова про поділ майна подружжя

Кличко дав головам РДА термін до вечора, щоб почистити від снігу та льоду двори, тротуари, зупинки громадського транспорту

Морози в Україні найближчими днями дещо вщухнуть

Кадрові рішення в НВМК не потребують окремого погодження з Мінветеранів – держустанова

Sigma+ завершила аудит трьох ЖК компанії bUd development у межах програми відновлення

Генсек НАТО, лідери Нідерландів, Фінляндії, Хорватії та Латвії візьмуть участь у Українському сніданку у Давосі

Майже 1,5 тис. карток благодійника УЧХ "Charity" видано у 2025 році

Адвокат, викритий на підбурюванні до підкупу прокурора Офісу генпрокурора, отримав 4,5 років тюрми – САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА