Інтерфакс-Україна
17:59 28.01.2025

Три міністри та генеральна директорка UNESCO приїхали до Львова на відкриття культурного хабу - мер

1 хв читати
Три міністри та генеральна директорка UNESCO приїхали до Львова на відкриття культурного хабу - мер
Фото: https://t.me/andriysadovyi/2748

Міністри закордонних справ Іспанії та України Хосе Мануель Альбарес та Андрій Сибіга, генеральна директорка ЮНЕСКО Одрі Азуле, а також міністр культури України Микола Точицький прибули до Львова для участі в відкритті культурного хабу в місті, повідомив мер Андрій Садовий.

"На початку візиту встигли коротко обговорити можливості: створення центру арт-терапії для реабілітації українців, які постраждали від війни; внесення будівлі харківського Держпрому до переліку спадщини ЮНЕСКО; запровадження у Львівській академії мистецтв спеціальності для підготовки реставраторів з металу, дерева та штукатурки", - написав Садовий в Телеграм у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський проводить розмову з Трампом - прессекретар

В Києві відбудеться благодійний забіг SPARTAN KYIV 2025 на підтримку ГУР

Одного цивільного поранено внаслідок атаки дрона у Херсонській області

Зеленський привітав Льва XIV з обранням Папою: Сподіваємося на підтримку Ватиканом зусиль з відновлення справедливості й досягнення миру

Трамп про обрання Папою Лева XIV: це велика честь для нашої країни

Зеленський вніс в Раду як невідкладний законопроєкт про військового омбудсмена – Умєров

Трамп не виключає можливості залучення КНР до врегулювання війни в України

Новим Папою Римським став американець Роберт Прево, він отримав ім’я Лева XIV

Татаров обговорив з президентом Євроюсту розслідування воєнних злочинів та запобігання використання РФ товарів подвійного призначення

Зеленський обговорив з Мерцом перспективи співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА