Інтерфакс-Україна
18:18 28.01.2025

Уряд збільшив термін укладання контрактів для військових капеланів до 6 місяців - Міноборони

2 хв читати
Уряд збільшив термін укладання контрактів для військових капеланів до 6 місяців - Міноборони

Кандидати на посади військових капеланів тепер матимуть шість місяців замість трьох для укладання контракту про проходження військової служби з моменту отримання мандата, повідомляє Міністерство оборони України у вівторок.

Відомство інформує, що Міноборони, за зверненням Міжконфесійної ради з питань військового капеланства при міністерстві, розробило, а Кабмін затвердив, зміни до Положення про порядок видачі мандата на право здійснення військової капеланської діяльності.

Так, згідно з новими правилами, копії виданих мандатів капеланам тепер будуть надаватися не релігійними організаціями, а безпосередньо Державною службою України з етнополітики та свободи совісті.

При звільнення військових капеланів військові формування інформуватимуть не лише Державну службу України з етнополітики, але й центральні органи виконавчої влади, у підпорядкуванні яких перебувають відповідні військові формування.

Змінами збільшено термін з трьох до шести місяців для укладання контракту про проходження військової служби на посадах Служби військового капеланства з дня видачі мандата.

"Ці зміни – не просто вдосконалення процедур, а турбота про наших військових, які щодня захищають Україну. Прагнемо усунути зайві перепони та забезпечити наших захисників будь-якою підтримкою, зокрема й духовною", – зазначив заступник міністра оборони бригадний генерал юстиції Сергій Мельник.

Він наголосив, що ухвалені зміни спрямовані на вирішення питань, пов’язаних з несвоєчасним укладанням контрактів про проходження військової служби на посадах Служби військового капеланства, а також з неповним інформуванням органів виконавчої влади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула внаслідок атаки російських дронів у Чернігівській області – Нацполіція

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожого дрона в Херсонській області – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Саміт НАТО пройде без засідання щодо України, стверджує Politico, проте зміни в офіційній програмі наразі відсутні

Зеленський уже ухвалив низку кадрових рішень щодо керівників закордонних дипломатичних установ України - Сибіга

ООН запустила міжнародну панель з управління хімречовинами і відходами

Семеро цивільних постраждали внаслідок ворожих атак по Дніпропетровській області - Лукашук

Глави МЗС України та Великої Британії скоординували позиції напередодні саміту НАТО в Гаазі

У Старому Салтові на Харківщині загинув цивільний через атаку дрона

Лукашенко загалом звільнив 14 політв'язнів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА