Інтерфакс-Україна
20:25 28.01.2025

Понад 43 тис. звернень прийнято Уповноваженим з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

1 хв читати
Понад 43 тис. звернень прийнято Уповноваженим з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко у понеділок на засіданні Секторальної робочої групи "Правоохоронна діяльність", співголовами якої є МВС та Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, заначив, що Уповноваженим з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, прийнято понад 43 тис. звернень від громадян України.

"Понад 43 тис. звернень від громадян прийнято Уповноваженим з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Крім того, встановлено близько 40 тис. збігів ДНК-профілів за електронним реєстром геномної інформації", - йдеться у телеграм-каналі МВС у вівторок.

Клименко додав, що в Україні діють 14 регіональних представників Уповноваженого та 26 спеціалізованих центрів з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Дитячі літні табори в Криму можуть бути використані РФ для запобігання українським атакам по військових об'єктах окупантів – ISW

Білл Гейтс збирається витратити 99% своїх статків на благодійність

США і Росія вивчають шляхи відновлення поставок російського газу до Європи – ЗМІ

США закликають до, в ідеалі, 30-денного безумовного припинення вогню – Трамп після розмови з Зеленським

Росія не може розраховувати, що їй віддадуть територію, яку вона ще навіть не завоювала – Венс

Україна розраховує на інтеграцію своєї оборонної промисловості в європейський ОПК – Умєров

Привітали ратифікацію Верховною Радою угоди про економічне партнерство – Зеленський про телефонну розмову з Трампом

Проросійський лідер першого туру президентських виборів в Румунії хоче від України компенсації за переданий "Патріот" – ЗМІ

Президент Німеччини звинуватив Росію у поширенні історичної брехні, а США у зламі цінностей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА