Інтерфакс-Україна
20:41 28.01.2025

ЄС виділяє EUR60 млн на гуманітарну допомогу Демократичній Республіці Конго

1 хв читати
ЄС виділяє EUR60 млн на гуманітарну допомогу Демократичній Республіці Конго
Фото: elements.envato.com

Єврокомісія (ЄК) оголосила у вівторок про нову гуманітарну допомогу Демократичній Республіці Конго з початковою сумою EUR60 млн на 2025 рік.

"У зв'язку з останніми подіями на сході країни Європейський Союз готовий збільшити надзвичайну допомогу, особливо для нещодавно переміщеного населення в м. Гома та навколо цього міста. Нове фінансування буде спрямоване на задоволення нагальних потреб переміщеного населення та людей, які постраждали від нещодавніх конфліктів та епідемій", - ідеться в комюніке ЄК.

У документі перелічено види допомоги, передбачені фінансуванням ЄС: обладнання та утримання укриттів і таборів, забезпечення питною водою та туалетами, базові продовольчі пайки або грошова допомога, освіта за надзвичайних обставин для дітей з найуразливіших верств населення.

У Єврокомісії нагадали, що ЄС "є основним донором гуманітарного реагування в ДРК". З урахуванням нового фінансування загальна сума гуманітарної допомоги ЄС цій країні з початку 2023 року перевищила EUR272 млн. І це на додачу до авіарейсів ЄС, які доставляють гуманітарний персонал і вантажі для всієї східної частини ДРК.

У комюніке наголошується, що пріоритетом для гуманітарних дій, які фінансує ЄС, залишається захист цивільного населення.

Також повідомляється, що через конфлікти, бідність, недоїдання й часті спалахи захворювань гуманітарні потреби в Демократичній Республіці Конго є одними з найвищих у світі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА