Інтерфакс-Україна
23:40 28.01.2025

Путін знову підтвердив, що боїться переговорів і робить усе, щоб затягнути війну – Зеленський

1 хв читати

Путін знову підтвердив, що боїться переговорів і робить усе, щоб затягнути війну, заявив президент України Володимир Зеленський у Телеграм.

"Сьогодні Путін знову підтвердив, що він боїться переговорів, боїться сильних лідерів і робить усе, щоб затягнути війну. Кожен його крок і всі його цинічні хитрощі спрямовані на те, щоб зробити війну безкінечною", - йдеться в заяві українського президента.

"Зараз ми бачимо, що є можливість досягти реального миру, але саме Путін робить усе, щоб замість миру або продовжити вбивати повномасштабно, або отримати паузу, щоб надалі, завдаючи гібридних ударів, готувати нове повномасштабне вторгнення", - додав Зеленський.

Таким чином український президент відреагував на чергові заяви кремлівського диктатора щодо "нелегітимності" Зеленського для підписання угод і що він готовий "виділити людей", які вестимуть з Зеленським переговори.

Президент України застеріг світових лідерів від повторення помилок попередніх років. За його словами "Путін має великі можливості, щоб руйнувати світ, але надто мале й боягузливе серце, щоб протистояти справжньому тиску лідерів".

Джерело: t.me/V_Zelenskiy_official/13106

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Віцепрем’єр Качка обговорив з Сіярто освіту, енергетику та євроінтеграцію, назвав розмову конструктивною

Зеленський доручив збільшити фінансування корпусів армії на ключових напрямках

До України вдалося повернути ще вісім дітей з окупованих територій – Єрмак

"Укренерго" в середу обмежуватиме електрику населенню з 07:00 до 21:00, промисловості – на вечірню годину більше

Працівник НАБУ, у якого проведені обшуки, не пояснив підстави спостереження за Офісом генпрокурора - відомство

Більшість українських підлітків, які мають слабкий зв’язок з батьками, мають значний рівень стресу – соцдослідження

УЧХ проводить у Слов'янську тренінг для офіцерів ДСНС України

Качка: у звіті Єврокомісії зазначено, що обмеження воєнного стану є пропорційними і не йдуть далі, ніж потрібно

Росіяни вдень атакували Покровську і Петропавлівську громади, є загиблі і постраждалі – ОВА

Україна продовжує вживати заходи для покращення освіти і витрачає на неї таку частку ВВП, як і ЄС - Пакет розширення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА