Інтерфакс-Україна
13:51 29.01.2025

На початку лютого очікується зниження температури – речниця Укргідрометцентру

1 хв читати
На початку лютого очікується зниження температури – речниця Укргідрометцентру
Фото: Pixabay

Зниження температури очікується в перші дні лютого, повідомила речниця Укргідрометцентру Наталія Птуха.

"За прогнозами наших синоптиків і спеціалістів з Інституту гідрометеорології, середньомісячна температура в лютому коливатиметься від 3° морозу до 2° тепла, і це все одно на 1,5°-2° вище кліматичної норми. З приводу першої саме декади, перших днів, то ми очікуємо на зниження температурних показників, повернення до більш зимового характеру погоди. І морози очікуємо саме в перші дні лютого, у нічні години особливо, в межах 3,8° морозу", - сказала вона на брифінгу в Києві в середу.

Птуха зазначила, що це стосується більшості областей, однак на півдні й південному сході все одно буде трохи тепліше.

Речниця Укргідрометцентру також сказала, що наразі температурний фон в країні вище кліматичної норми. Особливо це стосується півдня і західних областей. Деякі метеостанції фіксують температурні рекорди для певної дати.

"Практично до кінця місяця у нас триматиметься такий температурний фон, але вже з тенденцією, ось в останні два дні (місяця – ІФ-У), там 30-31, до поступового зниження. Особливо це у західних областях буде відчуватися, тому що там вже 31-1 буде надходити атмосферний фронт і будуть змінюватися повітряні потоки", - повідомила Птуха.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА