Інтерфакс-Україна
18:19 29.01.2025

Ткаченко відкинув звинувачення Кличка у "знищенні самоврядування"

2 хв читати

Очільник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко відкинув "пусті" звинувачення міського голови Києва Віталія Кличка у спробі "розбалансування влади у Києві" та "знищенні місцевого самоврядування".

Ткаченко записав відео своєї відповіді на тлі частково зруйнованої у 2022 році будівлі по вулиці Жилянській, зазначивши, що "вже три роки будинок не відновлений і рішення, що робити з цим будинком, немає". Також голова КМВА вказав, що це не поодинокий зруйнований будинок та "багато киян чекають на допомогу від міської влади після російських ударів".

"Дуже дивна заява міського голови Віталія Кличка. Вчора мав з ним цілком робочу розмову. Про те, що треба зробити, які наші пріоритети як військової адміністрації. Але що побачив у відповідь – не допомога в роботі, а звинувачення. Пусті звинувачення", - написав Ткаченко в своєму телеграм-каналі у середу.

Начальник КМВА додав: "Тому військова адміністрація буде робити для киян те, що не може зробити мерія".

Ткаченко зазначив, що КМВА буде "розв'язувати проблеми міста і допомагати киянам".

"Сьогодні разом із киянами обговорили питання роботи комунального транспорту під час тривог. Тут шукаємо комплексне рішення разом з військовими. Звичайно безпека киян – на першому місці", - дописав він.

Також Ткаченко зазначив, що КМВА запроваджує робочу групу прозорості та підзвітності, "на жаль, попри опір міської влади".

Як повідомлялось, міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до президента України Володимира Зеленського із закликом не допустити знищення місцевого самоврядування як одного з базових принципів демократії.

Він зазначив, що в Києві відбуваються спроби перебирання законних повноважень міської ради, виконавчого органу Київської міської ради, втручання в господарську діяльність та її блокування. Кличко наголосив, що це несе загрозу забезпеченню життєдіяльності столиці, та підкреслив, що військова адміністрація – тимчасовий орган, основними визначеними завданнями якого є забезпечення та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, мобілізації, оборони, цивільного захисту, громадської безпеки і порядку, захисту критичної інфраструктури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президенти Фінляндії та Казахстану заявили про важливість досягнення миру в Україні

Україна домовляється з Німеччиною й Італією щодо енергопідтримки – Зеленський

В Україні вже підключені до тепла 55% об'єктів соцсфери – представник Мінрозвитку

На Херсонщині за минулу добу загинула одна людина, постраждало шестеро, зокрема правоохоронці - Нацполіція

У листопаді Україна вийде на 500-800 перехоплювачів БпЛА на добу – Зеленський

На Дніпропетровщині засуджено чоловіка за сексуальні злочини щодо власних малолітніх дітей - прокуратура

Зеленський повідомив про бойове застосування ракет "Фламінго" і "Рута"

Офіційно опалення має бути з 28 жовтня - Зеленський

Зеленський: ми не будемо воювати десятиріччями, але ЄС має фінансово підтримувати України 2-3 роки

Зеленський: загальний запит на майбутнє української бойової авіації – флот на 250 літаків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА