Інтерфакс-Україна
20:34 29.01.2025

Міністри оборони північних країн зустрінуться у Гельсінкі в четвер, зокрема, обговорять підтримку України

1 хв читати
Міністри оборони північних країн зустрінуться у Гельсінкі в четвер, зокрема, обговорять підтримку України

Міністри оборони північних країн проведуть зустріч в Гельсінкі (Фінляндія) в четвер, 30 січня,

Як повідомили в фінському Міноборони, зустріч проведе міністр оборони Антті Хаккянен. У 2025 році Фінляндія очолить Північноєвропейське оборонне співробітництво (Nordefco). Головування на ротаційній основі перейшло від Данії до Фінляндії.

На другій міністерській зустрічі цього року обговорюватимуться такі питання, як оборонна співпраця між країнами, поточні питання НАТО і підтримка України.

“Нам потрібно готуватися до зростаючої невизначеності у світі та змін у безпековій ситуації в Європі. Оборонна співпраця між країнами Північної Європи набуває все більшого значення. Ми зміцнюватимемо оборону і безпеку постачання країн Північної Європи, поглиблюватимемо нашу співпрацю задля зміцнення НАТО і ЄС і разом плануватимемо подальшу підтримку України”, - сказав міністр Хеккянен.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО 3-ої ОШБр збила понад 600 ворожих БпЛА за серпень

Шмигаль: Україна вітає прогрес Єврокомісії у впровадженні інструменту SAFE

Рютте у Лондоні обговорив зі Шмигалем подальшу підтримку України

Постійна рада ОБСЕ засудила ескалацію терору з боку РФ

Авіабомбардування стали причиною 15% смертей серед цивільних, переважно в прифронтових районах - місія ООН

Латвія виділяє EUR5 млн на ініціативу PURL щодо закупівлі американської зброї для України

Eurocape Lviv планує побудувати ВЕС 100 МВт у Львівській області - директор

Українцям рекомендують не їздити до Непалу, де продовжуються масові протести - посольство

Велика Британія профінансує та виробить тисячі далекобійних дронів для України – міністр оборони

Перші пускові установки двох систем Patriot, які Німеччина зобов'язалася поставити, вже передано Україні - Пісторіус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА