Інтерфакс-Україна
22:26 29.01.2025

Комітет Ради з питань нацоборони розпочав процедуру реєстрації законопроєкту щодо пролонгації терміну прохождения ВЛК - Фріз

1 хв читати

Парламентський комітет з питань нацоборони розпочав процедуру реєстрації законопроєкту щодо пролонгації терміну проходження військово-лікарської комісії ( ВЛК) для військовозобов'язаних, які мають статус обмежено придатних, повідомила член комітету Ирина Фріз (фракція “Європейська солідарність”).

“Комітет ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки розпочав процедуру реєстрації законопроєкту щодо продовження терміну проходження ВЛК до 5 червня для військовозобов'язаних, які мають статус обмежено придатних”, - розповіла Фріз агентству “Інтерфакс-Україна” у середу.

За словами Фріз, пролонгування термінів повʼязано з тим, що нереформована система ВЛК не змогла у визначений іншим законом термін надати можливість всім, кому необхідно, здійснити переоформлення статусу.

“Комітет оперативно опрацює цей законопроект після реєстрації та подасть на розгляд парламенту”, - сказала народний депутат.

Фріз підкреслила, що Верховна Рада до середини лютого має прийняти законопроєкт, “щоб значна кількість громадян не підпадала під адмінвідповідальність”.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА