Інтерфакс-Україна
20:37 30.01.2025

Зеленський обговорив продовольчу безпеку з президентом Лівану та запропонував створити продовольчий хаб в цій країні

1 хв читати
Зеленський обговорив продовольчу безпеку з президентом Лівану та запропонував створити продовольчий хаб в цій країні

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Лівану Жозефом Ауном, та обговорив із ним продовольчу безпеку.

"Я сьогодні ж говорив із президентом Лівану, зокрема про необхідність стабільності та про продовольчу безпеку. Можемо допомогти тим, хто цього потребує, щоб потім результати в цих країнах допомагали всім нам. Нормальне життя потрібне всім", - сказав президент у вечірньому зверненні в четвер.

Також Зеленський в своїй соцмережі Х зазначив, що запропонував створити продовольчий хаб у Лівані для підтримки його народу.

Крім того, за його словами, сторони обговорили питання зміцнення двосторонньої співпраці, особливо у торговельно-економічній сфері.

Зеленський також привітав президента Лівану з обранням і побажав стабільності та безпеки його країні та всьому Близькому Сходу. "Я подякував Лівану за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Попри агресію Росії Україна залишається надійним гарантом глобальної продовольчої безпеки", - наголосив український лідер.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проведені обшуки у керівника ОП, про підозру жодній особі не повідомляли – джерело в антикорупційних органах

УФС разом з Brave1 та ДСНС запускають грантову програму для розробників протипожежних дронів

В управління АРМА передане майно колишнього найманця ПВК "Редут", який воює проти України

У Москві масово фіксуються відключення інтернету – ЦПД

Петиція до Кабміну про дозвіл виїзду за кордон чоловіків 23-24 років не набрала необхідні для розгляду голоси

Генштаб повідомив про чергове ураження Саратовського НПЗ, сховищ БпЛА на аеродромі "Саки" та низки інших об’єктів

Бельгія вважає, що використання заморожених російських активів може зірвати мирну угоду в Україні

Бережна обговорила з представниками ARTE France запуск україномовної версії платформи

Програма "єЯсла" запуститься з 2026р, а програма "єСадок" запрацює у 2028р - Мінсоцполітики

СБУ викрила агентурну мережу РФ, яка готувала теракти на заході України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА