Інтерфакс-Україна
10:48 31.01.2025

Правоохоронці затримали депутата Полтавської облради, який замовив убивство підприємця

2 хв читати

Правоохоронці викрили депутата Полтавської обласної ради на організації вбивства власника місцевої агрокомпанії з метою подальшого привласнення його бізнесу та затримали зловмисника, повідомляється на сайті Служби безпеки України у п’ятницю.

"Щоб вчинити злочин, депутат залучив свого водія. За фізичну розправу над аграрієм він пообіцяв підлеглому $20 тис. Убивство планувалося на території місцевої покинутої насосної станції. Депутат запросив туди підприємця нібито для обговорення робочих питань. Під час зустрічі кілер мав накинути петлю з мотузки на шию потерпілого і задушити його, а потім інсценувати повішання жертви. Після цього депутат планував підробити документи на корпоративні права агрокомпанії бізнесмена, щоб визначити себе довіреною особою", - йдеться в повідомленні.

Контррозвідка СБУ спрацювала на випередження й затримала обох зловмисників, коли вони везли бізнесмена на місце зустрічі.

Слідчі служби безпеки повідомили депутату та його водію про підозру відповідно до вчинених злочинів за ч. 2 ст. 15, чч. 2, 3 ст. 27 та ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (організація та співучасть у вчиненні закінченого замаху на умисне вбивство).

Як повідомляється на сайті Офіса генерального прокурора, у ході обшуків вилучено докази підготовки до вбивства, зокрема документи, записи, гроші та знаряддя злочину.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Ім’я та партійна належність депутата, а також інформація про підприємця наразі не повідомляється.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бельгія пропонує ЄС створити додатковий фінансовий резерв для захисту від Кремля щодо кредиту Україні

ВООЗ та фонд ASEF передали Україні лабораторні набори для виявлення високоризикових патогенів на 4,7 млн грн

Єврокомісар з питань розширення: Угорщина не зможе зупинити вступ України до ЄС

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Трамп після обговорення з європейськими лідерами ситуації щодо України: Ми обговорили Україну досить рішучими словами

Данська військова розвідка вперше назвала США потенційним ризиком для безпеки країни — ЗМІ

Україна надала США відповідь на останній проект мирного плану

Безвіз для громадян Великої Британії продовжено до 2027 року - указ

США захопили нафтовий танкер біля берегів Венесуели - Трамп

Трамп: Зеленський має бути реалістом. Мені цікаво, скільки часу пройде, поки вони проведуть вибори

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА