Інтерфакс-Україна
11:39 31.01.2025

Шмигаль: вводимо поняття "громада-форпост" для громад у 100-км зоні від кордону чи лінії зіткнення

1 хв читати
Шмигаль: вводимо поняття "громада-форпост" для громад у 100-км зоні від кордону чи лінії зіткнення

Кабінет міністрів України вводить поняття "громада-форпост" для громад у 100-кілометровій зоні від лінії зіткнення та від кордону з РФ та Білоруссю, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Цього року ми сформували Національну обʼєднавчу платформу згуртованих громад "Пліч-о-пліч", а сьогодні ухвалюємо рішення про запуск експериментального проєкту щодо посилення співпраці між нашими громадами. Вводимо таке поняття як "громада-форпост". Це громади, які розташовані в 100-кілометровій зоні від лінії зіткнення, а також від кордону з Росією та Білоруссю", - сказав Шмигаль на засіданні уряду у п'ятницю.

Зі слів прем'єра, мета цього проєкту - залучити якомога більше тилових громад до підтримки громад-форпостів.

"Це можна зробити через укладання спеціальних угод, за якими буде надаватися гуманітарна, соціальна, медична, логістична, фінансова та інша допомога. Це важливий крок для демонстрації нашої єдності та взаємодопомоги. Це те, що робить нас сильнішими", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

Вітренко: зі мною жодних розмов і пропозицій посади міністра не було, але якщо запропонують, я не відмовлюся

Сибіга після зустрічі з заступницею генсека НАТО: Ми обоє погоджуємося, що зброя для України та санкції проти Росії є найкращим способом зупинити війну

У неділю на заході України 21-26°, на Донеччині та Луганщині сильна спека 35-38°

Кількість охочих вступати до вишів України залишається стабільною навіть у воєнних умовах - Бабак

Укргідрометцентр попереджає про грозу, місцями з градом у північно-східних та східних областях у неділю

УЧХ допомагає постраждалим через повітряну атаку РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА