Інтерфакс-Україна
18:31 31.01.2025

Трамп вважає, що вина за авіакатастрофу у Вашингтоні – на екіпажі військового вертольота

1 хв читати
Трамп вважає, що вина за авіакатастрофу у Вашингтоні – на екіпажі військового вертольота

Президент США Дональд Трамп вважає, що військовий гелікоптер, який зіткнувся в четвер із пасажирським літаком поблизу Вашингтона, порушував правила, оскільки слідував на занадто великій висоті.

"Вертоліт Black Hawk летів занадто високо, набагато вище, ніж належить. Він вийшов далеко за гранично допустимі 60 метрів", - написав Трамп у соціальній мережі Truth Social.

Раніше The New York Times повідомила, що гелікоптер, можливо, летів не за затвердженим маршрутом, на більшій висоті, ніж повинен був.

"Гелікоптер вилетів за межі затвердженого маршруту польоту. Пілоти American Airlines, скоріш за все, не бачили гелікоптер близько, коли розверталися до злітно-посадкової смуги. А авіадиспетчер, який виконував дві роботи одночасно, не зміг розвести гелікоптер і літак", - пише видання у п'ятницю.

Зіткнення літака авіакомпанії American Airlines, на борту якого перебували 60 пасажирів і четверо членів екіпажу, і військового гелікоптера Black Hawk, у якому перебувало троє членів екіпажу, сталося під час заходу літака на посадку в аеропорт імені Рональда Рейгана (DCA). Уламки літака і вертольота впали в річку Потомак. Ніхто не вижив. Наразі проводиться розслідування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Робота Повітряних сил по "шахедах" незадовільна, висновки будуть

Зеленський наголосив на персональній відповідальності уряду за стабілізацію ситуації з енергопостачанням, "нелінійні пропозиції" чекає у середу

Brave1 спільно з Palantir запускають платформу Dataroom для тестування та тренування військового ШІ

Радник Зеленського Камишін закликає НАТО адаптувати стандарти оборонних технологій з України

Федоров та Пісторіус обговорили розвиток програми Patriot для України та нарощення поставок ракет IRIS-T та далекобійних артпострілів

Китай не передав РФ жодної готової одиниці озброєння - Буданов

Трамп заявив, що врятував НАТО від відправки на "смітник історії"

Заборона швейцарських органів на ввезення "Шахеда" на виставку в Давосі є оманливим захистом – Пінчук

СБУ: Зареєстровано кримінальне провадження щодо одного із українських блогерів за статтею про держзраду

Канада виділить 550 млн грн на програму розвитку сімейних ферм та кооперації в Україні - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА