Інтерфакс-Україна
09:30 01.02.2025

Двоє загиблих та семеро постраждалих у Полтаві внаслідок ракетного удару - МВС

1 хв читати
Двоє загиблих та семеро постраждалих у Полтаві внаслідок ракетного удару - МВС
Фото: https://t.me/mvs_ukraine/46419

Станом на 9.15 відомо про двох загиблих та сімох постраждалих внаслідок ракетного удару по житловому будинку у Полтаві, серед постраждалих – дитина, повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

"Полтава. Наразі відомо про 2 загиблих та 7 постраждалих унаслідок російського ракетного удару по житловому будинку. Серед постраждалих — дитина", - говориться в повідомленні МВС у телеграм у суботу.

Надзвичайники врятували 21 людину. Зруйновано під’їзд із 1 по 5 поверх, виникла пожежа. Пошкоджено сусідні будинки та 12 авто. На місці тривають аварійно-рятувальні роботи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європейські лідери вважають розмову з Трампом великим успіхом – Грем

В Польщі затримано українця за підозрою у вчиненні диверсій за наказом іноземної розвідки

Співголови "Коаліції охочих": не може бути обмежень для ЗСУ і російського вето на вступ України до ЄС і НАТО

США вперше були представлені на саміті "Коаліції охочих"

Уряд вносить в Раду на ратифікацію Угоди про вільну торгівлю із Туреччиною та про Всеосяжне економпартнерство з ОАЕ

Посли держав G7 позитивно відгукнулися на призначення Кушніра до ВККС

Трамп має намір стимулювати Путіна до миру, запропонувавши угоду по копалинам на Алясці – ЗМІ

Кошта назвав підсумки зустрічі щодо миру для України

Зеленський: Сподіваюсь, що сьогодні ми стали ближчими до закінчення війни

У КМДА закликають прокуратуру врахувати недоліки при будівництві метро у 2010 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА