Інтерфакс-Україна
21:58 01.02.2025

В Одесі 19 памʼяток архітектури пошкоджено внаслідок ракетного удару 31 січня

1 хв читати
В Одесі 19 памʼяток архітектури пошкоджено внаслідок ракетного удару 31 січня
Фото: https://t.me/truonline

У результаті ракетної атаки в п'ятницю, 31 січня, в Одесі пошкоджено 19 памʼяток архітектури, у зв'язку з цим до міста має прибути місія UNESCO, повідомив мер Генадій Труханов.

photo-2025-02-01-21-08-21

"Щойно наші спеціалісти закінчили обстеження усіх пошкоджених памʼяток архітектури в історичному центрі міста. Усього 19 памʼяток архітектури отримали ушкодження різного ступеня", - проінформував міський голова у своєму телеграм-каналі.

Труханов наголосив: "Маємо вже реакцію від UNESCO, та чекаємо найближчим часом місію в Одесі".

photo-2025-02-01-21-08-20

Як повідомлялося, об’єктом ракетної атаки росіян 31 січня був «Історичний центр Одеси», внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. За даними одеського видання "Думська", від вибуху постраждав готель "Брістоль". Міський голова Генадій Труханов повідомив про багато пошкоджень та руйнувань в охоронній зоні ЮНЕСКО і ушкоджені будівлі, які знаходяться під підсиленим захистом.

photo-2025-01-31-22-33-16

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укроборонпром" оголосив конкурс на посаду генерального директора, Сметаніна призначено в.о.

У Києві від негоди постраждали люди: п'ятьох осіб, зокрема 13-річну дівчинку, госпіталізовано

У Києві проходить акція проти прийнятого Радою законопроєкту №12414, який обмежує незалежність НАБУ та САП

ГАР Міноборони закликала Зеленського накласти вето на законопроєкт щодо ліквідації незалежності САП та НАБУ – він підриває обороноздатність країни

Віцепремʼєр Качка запевнив єврокомісара Кос: Зобов’язання України щодо вступу в ЄС залишаються повністю чинними

Генпрокурор про зустріч з представниками G7: міжнародні партнери отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання

Падіння баштового крану на майданчику "Київміськбуд" спричинено поривами вітру

Суд призначив гендиректору ДП "Ліси України" заставу у 90 млн грн, захист оскаржуватиме рішення

Майже 65% німців незадоволені роботою Мерца на посаді канцлера - опитування

"Укрзалізниця" законтрактувала у КВБЗ 5 пасажирських вагонів нових моделей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА