Інтерфакс-Україна
23:26 01.02.2025

До одинадцяти збільшилася кількість загиблих у Полтаві - ДСНС

1 хв читати
До одинадцяти збільшилася кількість загиблих у Полтаві - ДСНС
Фото: https://t.me/mvs_ukraine/46419

Улікарні помер один із поранених внаслідок ракетного удару росіян по багатоповерхівці у Полтаві, таким чином кількість загиблих зросла до одинадцяти, уточнили інформацію про чисельність жертв та постраждалих у ДСНС України.

"До 11 людей збільшилася кількість загиблих у Полтаві ( одна людина померла у лікарні). 16 постраждали, з них - 4 дитини. Врятовано 22 людини", - написано у телеграм-каналі ДСНС станом на 23:18 суботи, 1 лютого.

Аварійно-рятувальні роботи продовжуються.

Як повідомлялося, внаслідок удару в Полтаві зруйнований під’їзд багатоповерхового житлового будинку з 1 по 5 поверх, виникла пожежа. Повідомлялося про загибель десяти, включаючи дитину, 17 отримали травми, з них троє дітей. Пошкоджені сусідні будинки та 12 авто.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конкурсна комісія сподівається обрати голову Держмитслужби протягом шести місяців

У Києві стався вибух, є загиблий і поранений

Збагачувальна фабрика ДТЕК на Донеччині знов атакована ворогом

Нідерланди та Україна обговорили подальшу підтримку для літаків F-16

Рух поїздів на ніжинському напрямку здійснюється під резервними тепловозами, частина поїздів прямує об’їзними маршрутами – УЗ

У застосунку Резерв+ не можна буде отримати послуги чи оновити документ у четвер вночі

Рада дозволила передавати земділянки колишнім власникам зруйнованого майна без торгів на період воєнного стану

В Києві завершується форум оборонних індустрій DFNC: захід прийняв близько 2000 учасників із понад 20 країн світу

Навчальні заклади Одеси з четверга повертаються до очного навчання – міськрада

Президент призначив двох членів ВРП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА