Інтерфакс-Україна
07:51 03.02.2025

Окупанти обстріляли вісім населених пунктів Запорізької області

1 хв читати
Окупанти обстріляли вісім населених пунктів Запорізької області

Російські війська за добу здійснили 462 обстріли по 8 населених пунктах Запорізької області, повідомив очільник ОВА Іван Федоров.

"Впродовж доби окупанти завдали 462 удари по 8 населених пунктах Запорізької області", - сказано в повідомленні.

За словами Федорова, ворог здійснив 16 авіаційних ударів по Щербаках, а 304 БпЛА різної модифікації атакували  Біленьке, Кам'янське, Гуляйполе, Щербаки, Новоданилівку, Малу Токмачку, Чарівне та Новодарівку.

Також ворожий обстріл із РСЗВ накрив Новоданилівку, а 141 артудар завдано по території Кам'янського, Гуляйполя, Щербаків, Новоданилівки, Малої Токмачки, Чарівного та Новодарівки.

Крім того, надійшло 6 повідомлень про пошкодження житлових помешкань та об'єктів інфраструктури. Мирні жителі не постраждали.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Багатоквартирні будинки зможуть онлайн отримати до 300 тис. грн на автономне живлення – Кулеба

З початку минулої доби на фронті відбулося 109 боєзіткнень - Генштаб

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Питання продовження канікул у Києві після 1 лютого визначить Рада оборони міста – Шмигаль

У Києві без електроенергії залишаються 610 тис. споживачів — Шмигаль

На Донеччині загинув працівник газової служби через атаку ворожого FPV - Шмигаль

Київ переходить до оновлених тимчасових графіків - CEO "Ясно"

Кабмін забезпечить дітей з інвалідністю зарядними станціями та спростив встановлення СЕС

Фрагменти тіл, знайдені на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області, належать 6 людям - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА