Інтерфакс-Україна
08:42 03.02.2025

Через російські обстріли Херсонщини поранені 19 людей, з них дві дитини, ще одна особа загинула

1 хв читати
Через російські обстріли Херсонщини поранені 19 людей, з них дві дитини, ще одна особа загинула

Російські війська обстрілювали Херсонську область у неділю, внаслідок чого поранено 19 людей і одна загинула, повідомив голова ОВА Олександр Прокудін.

"Минулої доби під ворожим вогнем та авіаударами опинилися Олександрівка, Станіслав, Широка Балка, Берислав, Золота Балка, Гаврилівка, Дудчани, Микільське, Шляхове, Садове, Антонівка, Придніпровське, Томина Балка, Зеленівка, Чайкине, Нововоронцовка, Архангельське, Велетенське, Іванівка, Кізомис, Львове, Миколаївка, Михайлівка, Новодмитрівка, Ольгівка, Понятівка, Розлив, Саблуківка, Софіївка, Токарівка, Тягинка, Червоний Маяк та місто Херсон", - сказано в повідомленні.

Прокудін зазначив, що через російську агресію 1 людина загинула, ще 13 - дістали поранення, з них - 2 дитини.

За його словами, російські військові били по критичній та соціальній інфраструктурі; житлових кварталах населених пунктів області, зокрема пошкодили 4 багатоповерхівки та 21 приватний будинок. Також окупанти понівечили газопроводи, господарчі споруди, гаражі, складське приміщення та приватні автомобілі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Трамп точно хоче закінчити війну

Дефіцит на закупки зброї у США за програмою PURL у 2025р скорочений до $100 млн, на 2026р потрібно $15 млрд – Зеленський

НКРЕКП розраховує на незалежну оцінку своєї роботи з боку Секретаріату Енергоспівтовариства

У США позитивно ставляться до бажання України проголосувати гарантії безпеки в Конгресі – Зеленський

Радники з безпеки України та європейців допрацюють привезений з Маямі проєкт мирного плану до вечора вівторка для відправки його США – Зеленський

Зеленський: Проєкт мирного плану скорочений з 28 до 20 пунктів, настрій американців – знаходити компроміси, але щодо територій його поки немає

У Харкові локалізовано пожежу в складській будівлі, до гасіння залучено пожежний потяг

Зеленський підтвердив розгляд на посаду голови ОП Федорова та Шмигаля, але є питання заміни їх на поточних посадах

Двоє цивільних постраждали на Нікопольщині через ворожі обстріли

Стубб: На переговорах, найскладніші питання займають найбільше часу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА