Інтерфакс-Україна
12:15 03.02.2025

Волонтери УЧХ надали першу допомогу постраждалої від авіаудару РФ по Херсону

1 хв читати
Волонтери УЧХ надали першу допомогу постраждалої від авіаудару РФ по Херсону
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

Волонтери Херсонського обласного загону швидкого реагування Українського Червоного Хреста (УЧХ) надали першу допомогу постраждалої від російського авіаційного удару по Херсону у неділю.

“Черговий російський авіаційний удар по середмістью Херсона. На місце обстрілу оперативно прибули волонтери Херсонського обласного загону швидкого реагування Українського Червоного Хреста”, - написав УЧХ у Фейсбуці в понеділок.

Волонтери УЧХ надали першу допомогу і першу психологічну допомогу жінці. На момент обстрілу вологтери чергували на місцевому залізничному вокзалі, забезпечуючи там за необхідності надання першої допомоги пораненим.

Як повідомлялось, Російська керована авіабомба в неділю вдень прилетіла по житловій забудові в центральній частині Херсону, внаслідок чого постраждали двоє людей. До лікарні у середньому стані тяжкості доставили 40-річну жінку. Вона отримала вибухову травму, контузію та уламкові поранення спини.Також іще одну потерпілу – 46-річну херсонку – дістали з-під завалів зруйнованого будинку. У неї вибухова травма, контузія та поранення черева. Наразі жінка перебуває у медзакладі у тяжкому стані.

 

ОСТАННЄ

Конгресмен Джо Вілсон заявив про напад РФ на країну НАТО

Авіаційні ресурси повідомляють про закриття двох аеропортів і активність польських ВПС на сході Польщі

Оперативне командування ЗС Польщі повідомило про посиленні заходи на тлі інформації про російські дрони над територією Польщі

Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці

Попри збитки завдані ударами РФ польський бізнес продовжує присутність в Україні – МЗС Польщі

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА