Інтерфакс-Україна
21:09 03.02.2025

Трамп заявив про значне просування вперед по темі Росії та України

1 хв читати
Трамп заявив про значне просування вперед по темі Росії та України

Президент США Дональд Трамп у понеділок, під час спілкування з журналістами у Білому домі, заявив що наразі працює над угодою щодо розв'язання кризи в Україні, і що Вашингтон уже досяг успіхів у цьому напрямку.

"Ми значно просунулися вперед по темі Росії та України", - цитує Bloomberg слова президента.

Як повідомляє агенція AFT, Трамп сказав, що "США хочуть мати деякі гарантії щодо рідкоземельних мінералів, які є в Україні".

Раніше в лютому спецпосланець американського президента Дональда Трампа з питань українського врегулювання Кіт Келлог заявив, що якнайшвидше завершення конфлікту відповідає інтересам усього світу, зокрема і США. "Домогтися припинення вогню і постійного миру можливо протягом місяців, а не років", - додав він.

При цьому спецпосланець додав, що рішення про можливі додаткові санкції щодо РФ для досягнення прогресу в українському питанні "залишається за президентом Трампом".

Пізніше Трамп сказав, що у його адміністрації заплановані "зустрічі і переговори" з Україною, Росією і "різними сторонами".

"У нас тривають дуже серйозні обговорення з Росією", - зазначив він, не уточнивши, на якому рівні відбуваються ці контакти.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Застосування коефіцієнтів зменшення пенсій військовослужбовців є протиправним – Верховний суд

Оголошено лауреатів Нобелівської премії з фізики в 2025 році

В Україні в наступні дві доби збережеться дощова, помірно тепла погода

Ворог обстрілом пошкодив локомотивне депо та 3 електропоїзди на Полтавщині

Керівника апарату КМДА, якого підозрюють у підробці документів задля виїзду за кордон, відсторонено від посади - прокуратура

Самп'єрто запропонує ПА ОБСЄ приєднатися до коаліції щодо повернення українських дітей, яких депортувала РФ

Федерація страхових об’єднань України відкрила офіс у Брюсселі

Посадовця "Київмедспецтрансу" підозрюють у привласненні 1,9 млн грн, призначених для машин "швидкої"

Україна почала використовувати дешеві протидронові ракети Thales – ЗМІ

Офіс генпрокурора: в 2025 році кількість самогубств та спроб суїциду серед дітей зросла на 17%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА