Інтерфакс-Україна
11:50 04.02.2025

Колишній фітнес-тренер з Полтави засуджений до 6 років ув’язнення за образи військових та напад на правоохоронця

2 хв читати
Колишній фітнес-тренер з Полтави засуджений до 6 років ув’язнення за образи військових та напад на правоохоронця

Суд визнав винним та призначив покарання у вигляді 6 років ув'язнення колишньому фітнес-тренеру з Полтави, який неодноразово провокував конфлікти з працівниками територіальних центрів комплектування і знімав це на камеру, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"За публічного обвинувачення Полтавської обласної прокуратури колишнього фітнес-тренера з Полтави визнано винним у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань, умисному заподіянні тілесних ушкоджень правоохоронцю, виготовленні та поширенні матеріалів, що містять образи честі й гідності військовослужбовців, запереченні збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 114-1, ч. 2 ст. 345, ч. 2 ст. 435-1, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України)", - інформує відомство в Телеграм-каналі у вівторок.

В прокуратурі підкреслюють, що фігуранту призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією половини майна.

За інформацією прокуратури, влітку 2023 року чоловік неодноразово провокував конфлікти з працівниками територіальних центрів комплектування у Полтаві. "Він грубо ображав військових, використовуючи нецензурну лексику, і знімав це на камеру. Згодом ці відео з принизливими коментарями він публікував у соцмережах, водночас заперечуючи факт збройної агресії рф", - уточнюється в повідомленні.

Окрім цього, згідно повідомленню, 29 серпня 2023 року під час перевірки документів працівниками поліції колишній фітнес-тренер поводився агресивно, ігнорував вимоги припинити протиправну поведінку, а під час затримання вчинив опір і наніс тілесні ушкодження правоохоронцю.

"Відповідно до висновку медичного освідування, на момент інциденту він перебував у стані наркотичного сп’яніння", - говориться у повідомленні.

Свою вину засуджений не визнав. До набрання вироком законної сили він перебуватиме під вартою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб підтвердив ураження НПЗ "Славянский", низки об'єктів нафтогалузі на території РФ та артскладу на ТОТ України

Злочин СЗЧ припиняється, коли військовий звертається щодо подальшого проходження служби – Верховний Суд

Окупати атакували машину рятувальників на Донеччині, є постраждалі – ДСНС

Понад 12 тис. людей уже отримали соцпослуги в межах програми малих грантів - Мінсоцполітики

ДБР повідомило про затримання чернівецького експравоохоронця за підозрою у переправлявлянні харків'ян за кордон

Комісія при Міносвіти видала 345 свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту в 2025р

План США та Європи передбачає посилення ЗСУ та розгортання європейських сил в Україні – ЗМІ

Росіяни вдарили по об'єкту теплогенерації у Херсоні – ОВА

Ветеранський фонд запустить тематичний грантовий курс у сферах виробництва та організації харчування в 2026р

ЄС знаходиться під безпрецедентним тиском з боку США перед зустріччю щодо фінансування України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА