Інтерфакс-Україна
15:18 04.02.2025

Пошуково-рятувальну операцію в Ізюмі завершено, людей під завалами більше немає - Синєгубов

1 хв читати
Пошуково-рятувальну операцію в Ізюмі завершено, людей під завалами більше немає - Синєгубов
Фото: https://www.facebook.com/synegubov.oleg

Станом на 14:50 після ворожого ракетного удару по середмістю Ізюма за медичною допомогою звернулося понад 40 осіб, у тому числі двоє дітей, повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

"Більше 40 осіб звернулися по медичну допомогу, 24 людини госпіталізовано, троє з них у важкому стані. Серед постраждалих хлопчик 6 років і дівчина 16 років. Стан — середній", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

За його словами, внаслідок обстрілу вибито вікна у 170 квартирах.

"Оперативно зашиваємо вікна, двері, а також проводимо обхід квартир і будинків. Профільні служби вже розпочали ліквідацію наслідків", - написав Синєгубов.

Він також повідомив, що пошуково-рятувальна операція завершена - людей під завалами немає.

Як повідомлялось раніше, внаслідок удару по Ізюму загинуло 5 цивільних.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президенти Кіпру та Фінляндії обговорили російську війну в Україні в контексті європейської безпеки

Міністри фінансів та голови центробанків G7 підтвердили підтримку України у спільній заключній заяві за результатами саміту

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

Глава МВФ обговорила з міністром фінансів України реформи для підтримки мобілізації доходів

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

З початку доби Сили оборони відбили 101 ворожу атаку - Генштаб

Іспанська поліція вважає, що у кілера, який убив Портнова було два спільники - ЗМІ

Технологічні сили України звернулися з відкритим листом до президента з проханням зняти заборону на контрольований експорт вітчизняного озброєння

Одну людину поранено внаслідок атаки ворожого дрона в Запорізькій області – ОВА

Продюсер Бардаш засуджений до 10 років позбавлення волі за підтримку російської агресії проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА