Інтерфакс-Україна
15:42 04.02.2025

Кількість постраждалих в Ізюмі збільшилася до 50 - Синєгубов

1 хв читати
Кількість постраждалих в Ізюмі збільшилася до 50 - Синєгубов

Станом на 15:24 ідентифіковано двох з п'яти загиблих внаслідок ворожого удару "Іскандером" по Ізюму, повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

"Загинули 44-річний чоловік, 69-річний чоловік та дві жінки і один чоловік — їх дані встановлюють", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

За його словами, кількість постраждалих зросла до 50, серед них троє дітей. Більшість постраждалих - працівники податкової, Служби у справах дітей, відділу державної виконавчої служби, медичного коледжу та інших установ. Внаслідок ракетного удару частково зруйновано адміністративну будівлю Ізюмської міської ради, пошкоджено адміністративну будівлю та скління вікон трьох житлових багатоквартирних будинків.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

Запущено онлайн-портал для подання проєктів до Американсько-українського інвестфонду відбудови

ДТЕК пояснив помилку щодо терміну повернення е/е на Дніпропетровщині

У Запоріжжі поступово відновлюється водопостачання

Усі міські лікарні Дніпра повністю переведено на генератори - мер

Мобільний зв’язок на Дніпропетровщині та Запоріжчині працює в аварійному режимі через масштабне знеструмлення

Мобільний зв’язок через масштабне знеструмлення в Запорізькій області працює в аварійному режимі

Міненерго підтвердило, що внаслідок атаки РФ по енергетиці майже повністю знеструмлені Дніпропетровська і Запорізька області

"Укрзалізниця" перевела всі потяги в Дніпропетровській та Запорізькій області на резервну теплотягу

На Дніпропетровщині закликали запасатися водою, а в Запоріжжі очікують відновлення водопостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА