Інтерфакс-Україна
17:33 04.02.2025

У Фінляндії суд відмовив у звільненні танкера Eagle S, підозрюваного в грудневому пошкодженні кабелів зв'язку

1 хв читати

Столичний апеляційний суд у Фінляндії залишив чинним рішення окружного суду Гельсінкі про арешт танкера Eagle S, підозрюваного в ушкодженні електрокабеля і чотирьох кабелів зв'язку.

Поліція заарештувала танкер під прапором Островів Кука 28 грудня 2024 року, оскільки підозрює, що судно пошкодило кабель електропередачі Estlink 2 між Фінляндією та Естонією, а також чотири телекомунікаційні кабелі між двома країнами.

Нафтовий танкер було відведено в територіальні води Фінляндії, і наразі він перебуває на якірній стоянці поблизу м.Порвоо. За твердженнями влади Фінляндії та Естонії, він є частиною "тіньового флоту" Росії.

Ситуація навколо танкера призвела до початку операції НАТО "Страж Балтії" з патрулювання в Балтійському морі кораблями альянсу для гарантування безпеки підводної інфраструктури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Польщі триває підготовка українських військових в рамках місії EUMAM Ukraine - Генштаб

Ворог просунувся поблизу двох населених пунктів Запорізької області - DeepState

7,5 тис. абонентів на Одещині залишаються без світла після негоди - ОВА

Другий раунд тристоронніх переговорів в Абу-Дабі було перенесено через зустріч представника США і Дмитрієва - ЗМІ

Російські оператори свідомо направили "шахеди" на автобус і мирних людей на Дніпропетровщині - радник Міноборони

Київ опівночі повертається до тимчасових графіків – ДТЕК

Кількість загиблих унаслідок атаки на автобус із шахтарями на Дніпропетровщині зросла до 16 осіб - Кулеба

Міністр оборони Німеччини: припинення підтримки України обійдеться дорожче, ніж допомога зараз

Україна розраховує на активність американської сторони щодо заходів деескалації — Зеленський

Команда України вирушить на тристоронні переговори в ОАЕ ввечері 2 лютого після підготовчої наради — Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА