Інтерфакс-Україна
23:33 04.02.2025

Окуповані території можуть бути повернуті як і військовим, так і дипломатичним шляхом - Зеленський

1 хв читати

Підтримка, що надається партнерами зараз недостатня для того, щоб витіснити РФ повністю з окупованої території України, проте території можуть бути повернуті як і військовим, так і дипломатичним шляхом, вважає президент України Володимир Зеленський.

“На жаль, та підтримка, яка надається нашими партнерами недостатня для того, щоб ми могли повністю витіснити Путіна з нашої території. Території ми повернемо - це може бути комбінований підхід: тут військовий на полі бою, як це роблять наші військові,

десь дипломатичним шляхом, але все одно ми повернемо нашу землю, тому що ми праві, і ми не порушили жодного аспекту в міжнародному праві і в моральному праві”, - сказав Зеленський в інтерв’ю для Пірса Моргана.

Президент зауважив, що якби США та Європа, а також представники країн Глобального півдня, арабські держави, Китай, Латинська Америка захотіли “натиснути на Путіна, то він віддасть все”.

“Якщо всі лідери не готові тиснути на Путіна в альянсі, то ми будемо розраховувати на допомогу стратегічних партнерів і будемо розраховувати на час і я впевнений, що справедливість обов'язково настане”, - зазначив Зеленький.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Роботи з будівництва 4ї лінії метро в Києві почнуться після будівництва з’їзду з нового Подільского мосту – КМДА

Суд схвалив екстрадицію звинувачуваного у підриві Північного потоку Кузнєцова, адвокат подав апеляцію

Шість рідкісних стародруків, датованих XVII і XVIII століттями, вперше покажуть на інтерактивній виставці Ukraine WOW у Києві

Нову систему сплати туристичного збору для паломників запустили в Умані

Логістичний центр "Епіцентр" на Київщині постраждав внаслідок удару дронів

УЧХ допомагає ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА у Фастівському районі

Єврокомісія: ми не оголошували дату представлення 19-го пакету санкцій для РФ, тому немає відтермінування

В ЦПД назвали проведені окупантами вибори у Севастополі незаконними

У Києві відбувся благодійний забіг Spartan на підтримку ГУР

Перебування в кадровому резерві вчителів на прифронтових територіях передбачає виплату не менше 2/3 окладу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА