13:42 05.02.2025

Сибіга підтвердив, що отримав запрошення на розширене засідання міністрів закордонних справ низки країн

2 хв читати
Сибіга підтвердив, що отримав запрошення на розширене засідання міністрів закордонних справ низки країн

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга підтвердив, що отримав запрошення на розширене засідання міністрів закордонних справ низки країн у Парижі, але не має інформації щодо участі держсекретаря США Марко Рубіо.

“Вона (зустріч - ІФ-У) відбудеться у Парижі, приймаючою виступає французька сторона. Мій французький колега Жан-Ноель Барро дійсно мене запросив на зустріч міністрів закордонних справ певних країн ЄС. Це вже буде третя зустріч у такому форматі”, - сказав він на спільній пресконференції із міністром закордонних справ Великої Британії Девідом Леммі у Києві у середу.

Сибіга нагадав, що це буде вже третя зустріч у такому форматі (перша відбулася у Варшаві, друга - у Берліні).

“Ці зустрічі надзвичайно важливі. Вони про допомогу Україні у досягненні справедливого, всеосяжного, стійкого миру. Вони про конкретні рішення, як посилювати нашу стійкість і нашу обороноздатність. Вони дуже відверті, вони предметні і вони фокусуються на всіх безпекових аспектах, пов'язаних із безпекою як в регіоні, як з трансатлантичною безпекою, так і безпекою України”, - підкреслив він.

Водночас Сибіга додав, що в нього немає інформації щодо участі держсекретаря США Марко Рубіо у засіданні в Парижі

Раніше агентству “Інтерфакс-Україна” інформовані джерела повідомили, що міністр закордонних справ України Андрій Сибіга запрошений на розширене засідання міністрів закордонних справ Франції, Великої Британії, Німеччини, Польщі, Італії, Іспанії, ЄС та США. Зустріч запланована на 12 лютого в Парижі (Франція).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Європейські лідери зустрінуться в Лондоні 2 березня для обговорення оборони - Туск

Обмеження е/е для промспоживачів у середу заплановано всього на три вечірні години доби – "Укренерго"

Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль

Умєров зустрівся з делегацією міжнародного об’єднання парламентарів United for Ukraine, обговорили плани на 2025р

СБС вразили ЗРК "Стріла-10М4" на Луганщині

Рада звільнила осіб, які перебували в місцях несвободи через агресію РФ, від сплати адмінзбору за оформлення паспорта

Міноборони ініціює укладання довгострокових контрактів з українськими виробниками озброєння

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА