Інтерфакс-Україна
19:56 05.02.2025

Аеропорт "Бориспіль" залишили вже п'ять повітряних суден

1 хв читати
Аеропорт "Бориспіль" залишили вже п'ять повітряних суден

Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" виконало вже п'ять перегонів авіаційних суден, тоді як в пресі було відомо тільки про чотири, повідомив гендиректор аеропорту "Бориспіль" Олексій Дубревський. 

"Якщо ми кажемо про прийняття або відправку спеціального авіарейсу, ми зробили декілька технічних перегонів… це 5 повітряних суден. В медіа було про 4 повітряних судна", - сказав Дубревський на організованій Європейською бізнес асоціацією дискусії Global Outlook: Enduring Change в середу в Києві.

Раніше повідомлялось, що четвертим літаком, який залишив аеропорт "Бориспіль" після повномасштабного вторгнення став Boeing 777-300 компанії Skyline Express.

Рейс проходив без пасажирів і вантажу на борту. Повідомлялось, що з моменту закриття повітряного простору над Україною повітряні судна Skyline Express перебували на стоянці в аеропорту "Бориспіль", де проходили технічну підтримку та обслуговування.

Небо над Україною було закрито з початку повномасштабного вторгнення РФ у країну 24 лютого 2022 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

78 окремий десантно-штурмовий полк 7 корпусу ШР ДШВ розширений до бригади

Більшість українців називають обстріли причиною відсутності світла, 29% звинувачують владу – соцопитування

Секретаріат Кабміну може проводити моніторинг ефективності діяльності заступників голів ОДА з євроінтеграції

Три чверті українців готові до миру із замороженням фронту та гарантіями безпеки, стільки ж проти миру без гарантій - соцопитування

Сили оборони знищили 133 російські БПЛА

Консерватор Каст здобув перемогу на виборах президента Чилі

Уряд запускає відбір кандидатів до наглядових рад ключових енергетичних компаній – прем'єрка

Через обстріл на Дніпропетровщині знеструмлено залізничну контактну мережу, поїзди затримуються - Укрзалізниця

Росіяни обстріляли громади Дніпропетровщини, п'ятеро постраждалих, пошкоджено інфраструктуру і транспортне підприємство

Ворог атакував Херсонщину, шестеро постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА