Інтерфакс-Україна
09:59 06.02.2025

Броньований автомобіль "Укрпошти" потрапив під атаку дрона

1 хв читати

Ворожий дрон атакував броньований автомобіль "Укрпошти" на дорозі з Покровська. Ніхто не постраждав, повідомив гендиректор АТ "Укрпошта" Ігор Смілянський.

"Ворог продовжує атакувати Укрпошта у прифронтових регіонах, а за кожною нашою гарною новиною стоїть героїчна, часто ризикована робота працівників. Цього разу ворожий дрон атакував нашу автівку, яка поверталася з Покровська. Завдяки броні працівники залишилися живі", - написав Смілянський у фейсбук у четверг.

За його словами, "Укрпошта" буде змушена замінити автівку на нову.

Смілянський подякував команді на Донеччині і директору Донецької дирекції "Укрпошти" Максиму Сутковому за відданість та сміливість.

Раніше "Укрпошта" повідомила про закриття останнього з 11 у Покровську стаціонарного відділення у зв'язку з наближенням лінії фронту - 7 тис. мешканців, які ще лишаються в місті обслуговують броньовані пересувні відділення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта: ЄС готовий продовжувати конструктивну співпрацю з США, захищаючи свої інтереси

Президент Єврокомісії: робота над аспектами мирних переговорів для України просувається успішно. Наступний крок за РФ

Трамп написав, що збирається проводити EXPO-2035 у Флориді і обмірковує свій 4-й термін на посту президента США

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА