Інтерфакс-Україна
10:53 06.02.2025

Аварійні відключення застосовані зранку у 8 областях - "Укренерго"

1 хв читати
Аварійні відключення застосовані зранку у 8 областях - "Укренерго"

Внаслідок пошкоджень, завданих ворожими ракетно-дроновими атаками об’єктам генерації та передачі електроенергії, у Харківській, Сумській, Донецькій, Полтавській, Запорізькій, Кіровоградській, а також частково у Дніпропетровській і Черкаській областях вранці вимушено були застосовані аварійні відключення.

"Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго)", - повідомило НЕК "Укренерго" у четвер.

Також за інформацією системного оператора, в Україні продовжує зростати споживання електроенергії у умовах зниження температури повітря.

"Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 6 лютого, станом на 9:00 його рівень був на 1,3% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу", - зазначили в НЕК.

Зі свого боку Міністерство енергетики України повідомило, що минулої доби енергетики відновили живлення для 14 941 споживачів, знеструмлених внаслідок бойових дій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

Вітренко: зі мною жодних розмов і пропозицій посади міністра не було, але якщо запропонують, я не відмовлюся

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА