18:35 06.02.2025

АРМА оголосила конкурс на відбір організаторів торгів з продажу активів карпатського курорту "Боржава"

1 хв читати

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та менеджменту активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) оголосило конкурс на відбір організаторів торгів для продажу активів гірськолижного курорту "Боржава" в Закарпатській області за згодою власників, повідомила пресслужба відомства.

Згідно з повідомленням, прийом документів у конкурсі триває до 20 лютого.

Зазначається, що на торгах будуть продаватися 494 земельні ділянки, нижня станція канатно-крісельної дороги та верхня станція гірськолижного витягу. При цьому згоду на продаж надали власники активів: ТОВ "Боржава Девелопмент", ТОВ "Думка", ТОВ "Боржава Інвест", ТОВ "Боржава Ленд", ТОВ "Таурус Проперті", ТОВ "Таурус Інвест" і ТОВ "Таурус Ленд".

За даними Opendatabot, кінцевим бенефіціаром зазначених компаній виступає громадянин Австрії Гернот Ляйтнер – представник австрійської гірськолижної індустрії, багаторічний учасник підготовки літніх та зимових Олімпійських ігор.

Як повідомлялося, інвесторів будівництва гірськолижного курорту "Боржава" держава почала шукати ще у 2013 році для реалізації проєкту "Олімпійська надія-2022: створення спортивно-туристичної інфраструктури". Пізніше у 2020 році Ляйтнер презентував проєкт курорту. Старт будівництва планувався у 2021 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер

Торговий режим ЄС з Україною після 5 червня може змінитися - віцепрезидент ЄК

Радбез ООН ухвалив резолюцію США "Шлях до миру" в Україні, правка РФ відхилена

Зеленський і Трюдо обговорили оборонну та фінансову підтримку України

Окупанти вдарили по Дергачах, 2 жінки поранені - Синєгубов

Зеленський і Санчес обговорили ситуацію на фронті, потреби ЗСУ та інвестиції у виробництво дронів

Макрон обговорив з Трампом питання розміщення іноземного контингенту, відзначив важливість американської підтримки

Макрон: мир в Україні не може бути припиненням вогню без гарантій безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА