Інтерфакс-Україна
16:47 07.02.2025

Російська авіація завдала 18 ударів по Курській області з початку доби, відбито 13 атак – Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Російська авіація завдала 18 ударів по Курській області з початку доби, відбито 13 атак – Генштаб ЗСУ
Фото: Генштаб ЗСУ

Противник завдав 18 авіаударів по території Курської області у п’ятницю, скинувши при цьому 25 керованих авіабомб, також здійснив 262 обстріли, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у зведенні станом на 16:00.

Також повідомляється, що підрозділи Сил оборони України відбили з початку доби 13 атак російських загарбників на курському напрямку, ще п’ять атак тривають.

Загалом від початку доби на всіх фронтах російсько-української війни відбулося 67 бойових зіткнень, з них 17 на покровському напрямку, 15 з яких відбиті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підписано Спільну декларацію про наміри відкрити український Unity Hub у Франції

Паліса про зустріч в Ер-Ріяді: Нас цікавить паритетне припинення вогню, і ми будемо негайно відповідати у разі порушення домовленостей

В Донецькій області планують посилити обов'язкову евакуацію родин з дітьми

Лубінець заявив про масовий характер порушень з боку представників ТЦК, готовий представити звіт у Раді

Шмигаль обговорив з головою МЗС Норвегії і міністеркою праці спільні гуманітарні програми і санкції проти Росії

Понад 10 російських установ та університетів вилучено зі складу міжнародних наукових організацій з початку 2025 р.

На окупованій Росією ЗАЕС пошкоджено дизельний резервуар – речник МЗС

Затверджено календарний план проведення вступних іспитів до аспірантури

Витяг про пошкоджене чи зруйноване житло став доступним у "Дія"

У Києві презентували другий том видання "Голоси України" – про ядерну захищеність у часи війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА