Інтерфакс-Україна
19:53 07.02.2025

Стефанчук зустрівся у Києві з головою Військового комітету НАТО Драгоне

1 хв читати
Стефанчук зустрівся у Києві з головою Військового комітету НАТО Драгоне

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук обговорив питання оборонної співпраці з головою Військового комітету НАТО адміралом Джузеппе Каво Драгоне, який перебуває з візитом у Києві.

"Радий вітати у Києві Голову Військового комітету НАТО адмірала Джузеппе Каво Драгоне. Обговорили питання оборонної співпраці. Почув запевнення, що Альянс й надалі підтримуватиме Україну", - написав Стефанчук в Телеграм у п'ятницю за результатами зустрічі.

Він назвав серед пріоритетів взаємодії між Україною і НАТО - посилення протиповітряної оборони, фінансова підтримка, програма NSATU, членство України в НАТО, а також оборонні реформи.

"Для нас питання продовження підтримки України на усіх рівнях – я говорю про військовий рівень, про фінансовий, про політичний, про гуманітарний – є вкрай важливими. Тому я буду дуже вдячний Альянсу і країнам-членам Альянсу за продовження цієї підтримки", - сказав Стефанчук.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА