Інтерфакс-Україна
22:49 07.02.2025

Найбільше боєзіткнень відбулось на покровському та курському напрямках – Генштаб

1 хв читати

Від початку доби п'ятниці на фронті відбулося 116 бойових зіткнень, з них найбільше на покровському та курському напрямках, повідомляє генеральний штаб Збройних сил України.

Так, від початку цієї доби на покровському напрямку росіяни 27 разів намагалися прорвати українську оборону неподалік населених пунктів Зелене Поле, Тарасівка, Миролюбівка, Промінь, Новоолександрівка, Надіївка, Андріївка та Дачне. Дотепер триває один бій.

"Противник зазнає значних втрат - сьогодні на цьому напрямку було знешкоджено 250 окупантів, 131 з них – безповоротно", - сказано в повідомленні.

Також українські військові знищили 17 одиниць автомобільної техніки, чотири мотоцикли та РСЗВ "БМ-21 Град", також пошкодили автомобіль, дві артилерійські системи, танк та реактивну систему залпового вогню противника.

Також в операційній зоні на Курщині підрозділи Сил оборони України протягом доби відбили 23 атаки російських загарбників, ще одна атака триває. 

ОСТАННЄ

Шестеро людей зазнали поранень через ворожу атаку безпілотником по навчальному закладу на Сумщині

Цехи українських брендів одягу Uneed і Maiklen знищено під час масованої атаки на Львів 12 липня

Внаслідок ворожого авіаудару в селі на Харківщині одна людина загинула, ще чотири постраждали

Ворожий БпЛА атакував один із навчальних закладів Сумщини, є поранені

Макрон: Оборонний бюджет Франції сягне 64 млрд євро до 2027 року

Негода знеструмила 24 населені пункти у чотирьох областях, енергоспоживання на початку тижня зростає – "Укренерго"

Бренди Livy та Maison Close будуть представлені у ТРЦ Ocean Mall

Зеленський пропонує Раді продовжити воєнний стан та мобілізацію до 5 листопада

У Києві проходить акція з вимогою звільнити Вітренка з Міносвіти і не допустити його призначення міністром

Правоохоронці викрили двох жінок, які намагалися підірвати суддю та підпалили автівку військового

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА