Інтерфакс-Україна
00:48 08.02.2025

Україна готова зберігати газ у своїх сховищах та бути хабом для Європи - Зеленський

1 хв читати

Україна готова зберігати американський газ у своїх сховищах, оскільки ця пропозиція цікава не лише для української держави, а й для адміністрації президента США Дональда Трампа, заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю Reuters.

"Це дуже цікаво для нас. Я знаю, що це дуже цікаво для адміністрації Трампа. Ми готові і хочемо мати контракти на постачання СПГ в Україну. І, звичайно, ми будемо хабом для всієї Європи", - сказав Зеленський.

За його словами, Україна готова мати контракти й із задоволенням постачати американський газ через свою територію в інші країни ЄС.

"Я знаю, що наші американські партнери це підтримують. Ми також готові пустити наших американських партнерів у цей сектор, на цей ринок. Я думаю, що це також частина безпеки для України і Європи, тому що це не російський газ", - зазначив президент.

Джерело: https://www.reuters.com/world/zelenskiy-says-lets-do-deal-offering-trump-mineral-partnership-seeking-security-2025-02-07/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ХАМАС готове до переговорів після попередження Трампа

Окупанти втратили 90 особи на покровському напрямку - Генштаб

Обстріли Нікопольщини та Кривого Рогу: поранено вісім цивільних – Лисак

Терор РФ проти України вийшов на новий рівень, заявляє глава МЗС Австрії

РФ вночі атакувала транспортну інфраструктуру Кременчука, намагаючись пошкодити переправу через Дніпро, рух автомобілів відновлено

Трамп зробив останнє попередження ХАМАС

На честь Дня воєнної розвідки України Москву "прикрасили" листівками з написом "відповідальність неминуча" - джерело

Петиція до Кабміну про гідний рівень оплати праці педагогам набрала 25 тис. голосів

Робота з ліквідації наслідків ворожої атаки в Києві продовжиться зранку понеділка, двоє загиблих та 20 постраждалих

Унаслідок ворожого мінометного обстрілу Куп’янська поранено 6-річну дитину

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА