Інтерфакс-Україна
11:21 08.02.2025

Чернишов обговорив з лідерами ІТ-індустрії підтримку українських фахівців за кордоном

1 хв читати
Чернишов обговорив з лідерами ІТ-індустрії підтримку українських фахівців за кордоном

Віцепрем’єр-міністр – міністр національної єдності України Олексій Чернишов обговорив з Об’єднанням резидентів Дія.Сіті та лідерами ІТ-індустрії підтримку українських фахівців, які перебувають за кордоном.

"Українські IT-компанії не просто створюють сучасні технології – вони вже сьогодні формують майбутнє. Їхні інновації, досвід і візія розвитку відіграють важливу роль у трансформації країни", – цитує Чернишова пресслужба.

Відзначається, що під час зустрічі сторони обговорили ініціативи Міністерства національної єдності.

Зокрема, йшлося про такі напрями співпраці: залучення технологічних компаній до державних проєктів; підтримку українських фахівців, які перебувають за кордоном; створення платформ для ефективного діалогу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц закликав якнайшвидше припинити війну в Ірані

Зеленський зустрівся з філософом Бернаром-Анрі Леві

Очільники МЗС країн ЄС проведуть спецзасідання в Бучі 31 березня – ЗМІ

Очільники МЗС України та Панами обговорили міжнародну безпеку та підписали карту розвитку відносин між країнами

Зеленський провів зустріч з Спадкоємним принцом Ірану в екзилі Пахлаві

Сіярто звинуватив країни Балтії у "грі по нотах Зеленського" і заявив про шантаж

Одна людина загинула, шестеро поранені в Дніпропетровській області - ОВА

Армія США направила на Близький Схід 10 тис. дронів-перехоплювачів Merops, які пройшли випробування в бойових діях в Україні

Уряд Польщі обходить президентське вето щодо позики на озброєння за програмою ЄС SAFE

Міжнародні партнери передали Одещині 7 генераторів для об'єктів критичної та соціальної інфраструктури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА