Інтерфакс-Україна
17:37 08.02.2025

Воїни 28-ї бригади знищили Су-25 та ймовірно пошкодили ворожий гелікоптер на Донбасі

1 хв читати
Воїни 28-ї бригади знищили Су-25 та ймовірно пошкодили ворожий гелікоптер на Донбасі

(оновлена)

Українські воїни 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу знищили ворожий літак Су-25.

«Ще одним російським штурмовиком стало менше на Торецькому напрямку завдяки нашим воїнам ППО», - повідомила 28-ї бригада в телеграм в суботу.

Пізніше штаб Сухопутних військ виклав відео і додав, що воїни 28-ї ОМБр знищили російський Су-25 «та ймовірно пошкодили ворожий гелікоптер»

«На околицях Торецька зведений зенітно-ракетний підрозділ 28-ї ОМБр та 57-го ОБ ТрО «Іглою» відправив російський Су-25 на вічну стоянку. Гелікоптер Мі-8 намагався евакуювати пілота, але й тут невдача - наші розрахунки FPV операторів R.V. та ББпС не дали йому це зробити», - йдеться у повідомленні в телеграм.

«У результаті гелікоптер, кульгаючи, повернувся назад і потребує чималого ремонту. Пілот ворожого Су-25, лишився кинутий. Мабуть не русскій, бо як відомо: “русскіє своїх не кидають." Кого кинули – той не свій», - додали у штабі Сухопутних військ.

ОСТАННЄ

Ворог атакував Дніпропетровщину безпілотниками, виникли пожежі – обладміністрація

Стармер після розмови із Зеленським провів консультації з Трампом щодо мирного плану

Грем: Трамп забезпечить, щоб Україна була вільною та суверенною державою із здатністю захистити себе

Конкурс на наглядраду "Енергоатому" буде проведений за повною процедурою за порадою послів G7

Поліція Кіпру розшукує підозрюваних у зв'язку зі спробою викрадення колишнього міністра енергетики України - ЗМІ

Орбан виступає проти додаткової допомоги Україні та підтримує план США щодо територіальних поступок

США попередили союзників про можливі гірші умови, якщо Україна відмовиться від мирного плану

У Запоріжжі внаслідок російського обстрілу поранено п’ять людей

Європейські союзники України наполягають на зміні щонайменше чотирьох пунктів мирного плану Трампа

У Херсоні кількість жертв обстрілу зросла до чотирьох

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА